Seuran hallitus 2021

Ilmari Vikström, puheenjohtaja
ilmari.vikstrom@hsrc.fi
+358 50 329 6855

Maarit Ekholm-Mangaonkar, varapuheenjohtaja
maarit.ekholm-mangaonkar@hsrc.fi

Ville Nikunen, sihteeri
sihteeri@hsrc.fi, ville.nikunen@hsrc.fi

Juho Lonkila
juho.lonkila@hsrc.fi

Pirjo Kasén, naisten toiminta
pirjo.kasen@hsrc.fi

Timo Tamminen, seuraillat, kilpailut
timo.tamminen@hsrc.fi

Risto Vuopala, varajäsen
risto.vuopala@hsrc.fi

Eetu Tuominen, varajäsen
eetu.tuominen@hsrc.fi

Rahastonhoitaja
Anneli Koivula
anneli.koivula@hsrc.fi
041 547 1723

Nettitoimitus
Petteri Repo
repozilla@gmail.com